TENISOVÝ KEMP 15. - 29.10.2021

Plíšková Tennis Academy Vás ve spolupráci s tenisovým klubem Club de Tenis y Padel Estepona zve na tradiční tenisový kemp do Španělska.

Termín: pátek 15.10. – pátek 29.10.2021 (termín se může posunout s ohledem na letový řád a je možné se zúčastnit i části kempu). pozn. 28.10. (čtvrtek) je státní svátek.

Ubytování: tradičně v Aloha Hill Club
Je možno rovněž v partnerských zařízeních:
Hacienda Beach
ALBAYT Resort
Gran Hotel Elba Estepona

Cena: cca 30 000 Kč / týden (v ceně není zahrnuta cena letenek)

Přihlášky a podrobnější informace: u Ondry Dohnala (tel. 774 142 551, e-mail: [email protected])
V případě vyčerpání kapacity budou mít přednost hráči klubu a přednostně se počítá s těmi, kteří již kemp absolvovali.

Program kempu: příprava na zimní sezonu, 2x denně tenisový trénink, kondiční a taktická příprava a důležitá regenerace.

Tenisový resort disponuje 5 antukovými kurty, 6 kurty s tvrdým povrchem, 6 kurty na padel a multisportovním hřištěm.

Zázemí klubu: klubovna, šatny, malá posilovna a místnost na kulečník a šipky. V klubové restauraci je možné dostat snídani, oběd, večeři i tapas v průběhu celého dne. WiFi je volně dostupná, stejně jako možnost vyřídit základní kancelářskou agendu (kopírování, scan, posílání dokumentů).

Klub se nachází v Esteponě (cca 1 hodinu od letiště Malaga) – 4km od moře. V údolí, které je kryté před větrem a pořádá klubové i ITF turnaje, dále pak sportovní i společenské akce.

Půjčení auta je možné za speciální ceny u Fetajo Rent a Car (cca 120 EUR/týden) nebo individuálně. Pro hráče je transport zajištěn během celého pobytu.

Letenky nejsou kalkulovány a řeší se individuálně, pro hráče je ovšem rádi zajistíme. Přímý let Praha – Malaga trvá 3 hodiny a nabízí jej dvě společnosti: Smart Wings a Ryanair. Další možnosti jsou lety s přestupem v Barceloně nebo Bruselu.